Biuro Rachunkowe Księgowy Expert

Cennik usług księgowych

Biuro Rachunkowe Księgowy EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT

Zajmuje się wszystkimi czynnościami związanymi z profilem Państwa działalności w zależności od specyfiki i rozmiaru Firmy, typu księgowości, formy opodatkowania, zatrudnionych pracowników.

Usługi księgowe wykonywane przez Biuro zgodne są ze standardami obowiązującymi w ustawach zgodnych z typem Państwa działalności.

Wycena obsługi księgowej:

Wycena obsługi księgowej dla każdego z naszych potencjalnych Klientów jest indywidualna i dopasowana na miarę potrzeb.

Opłata za obsługę księgową kształtuje się jak poniżej:

* podane ceny są wartościami netto, należy do nich doliczyć 23% podatku VAT.

W celu wyceny obsługi Państwa Przedsiębiorstwa należy wysłać zapytanie na adres e-mail – biuro@ksiegowyexpert.pl.

Aby przyspieszyć proces wyceny proszę w zapytaniu podać: profil działalności, średnią ilość dokumentów w miesiącu, informację o zatrudnianych pracownikach / zleceniobiorcach oraz inne informacje, które mogą Państwu wydać się istotne.

 
Nasze usługi mogą obejmować jeden lub kilka obszarów w zależności od Państwa zapotrzebowania. Szczegółowy zakres obsługi księgowej ustalamy indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować nasze wsparcie do Państwa oczekiwań. Za każdym razem staramy się dopasować nasz cennik do charakteru i ilości pracy, jaką będą mieli do wykonania nasi specjaliści, przy obsłudze danej firmy. Jeżeli biorą Państwo pod uwagę nasze biuro rachunkowe cennik z pewnością upewni Was w przekonaniu, że warto powierzyć księgowość naszym ekspertom. Jesteśmy rzetelni i terminowi, a nasi pracownicy stale podnoszą kompetencje, aby być na bieżąco z przepisami i móc obsługiwać naszych klientów na najwyższym poziomie. Cennik, który Państwu proponujemy jest konkurencyjny, gdyż zależy nam na dostępności usług księgowych, zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm. Wspieramy naszych klientów, oferując im stałą obsługę księgową, a także pomagając w nagłych sytuacjach, w których potrzebna jest fachowa wiedza z zakresu rachunkowości.

Dodatkowe usługi księgowe: